Decembris

Nosvini jauno gadu Gruzijā!

CENĀ IETILPST JAUNĀ GADA SVINĪBU PASĀKUMS GRUZĪNU RESTORĀNĀ!

1. DIENA
Plkst. 23:05 lidojums no Rīgas.
2. DIENA
Agri no rīta ieradīsimies Tbilisi un iekārtosimies viesnīcā, lai atpūstos pēc lidojuma.
Pēc vēlām brokastīm dosimies iepazīt Gruzijas galvaspilsētu. Apskatīsim Sv. Trīsvienības katedrāli, kura šobrīd ir lielākā pareizticīgo katedrāle Gruzijā un trešā lielākā pasaulē. Apmeklēsim Metekhi baznīcu, pie kuras atrodas cara Vahtanga Gorgasali piemineklis, tajā viņš, sēžot zirga mugurā, sveic visus pilsētas viesus. Turpinājumā ar gaisa tramvaju uzbrauksim kalnā, lai apskatītu “pilsētas sirdi” - 4. gs. uzcelto Narikala cietoksni. No tā ir vērojams burvīgs Tbilisi panorāmas skats. Pa kāpnēm lejup dosimies uz vecpilsētu, kur mūs sagaidīs tipiskas gruzīnu mājiņas ar kokgriezumā veidotiem balkoniņiem. Pilsētas centrā mēs pāriesim pāri kanjonam un aiziesim līdz ūdenskritumam. Visbeidzot sasniegsim Abanotubani rajonu ar vecajām sēra pirtīm.
Pēc ekskursijas dosimies uz deju meistarklasi, kur apgūsim gruzīnu deju pamatkustības. Tās mums noderēs Jaunā gada svinībās!
Nakšņošana Tbilisi.
3. DIENA
Brokastis viesnīcā. Jauno gadu iesāksim, apmeklējot kādreizējo Gruzijas galvaspilsētu - Mchetu. “Ja neesi bijis Mchetā, tu neesi bijis Gruzijā,” - jā, runā arī tā.
Mcheta – tā ir nozīmīga vieta ik vienam gruzīnam. Nekur citur Gruzijā nav atrodamu tik daudz svētvietu kā Mchetā, tādēļ to dēvē arī par “otro Jeruzalemi”. Svetichoveli katedrāle ir slavena kā vieta, kur esot apglabāta Kristus mantija. Kopš seniem laikiem tā skaitās centrālā Gruzijas baznīca un viena no galvenajām kultūras vietām līdz pat šai dienai. Uzbrauksim kalna galotnē, kur atrodas Džvari klosteris.N o šīs vietas paveras iespaidīgs skats uz vietu, kur satek divas upes – Kura un Aragvi. Tas ir pirmais Gruzij as Vispasaules mantojuma objekts, un tā vēstures pirmsākumi datējami ar 545. gadu. Samtavro sieviešu klosterī ir apglabāts cars Marians un viņa sieva Nana – viņi bija pirmie Gruzijā , kuri pieņēma kristīgo ticību no Sv. Nino.
Brīvais laiks, lai sapostos svētkiem. Vakarā dosimies Jaungada svinībās uz gruzīnu restorānu, kur mielosimies ar tradicionālajiem ēdieniem, uzsauksim tostus un laba vēlējuma, dziedāsim, dejosim un visādi citādi aizraujoši pavadīsim veco gadu!
Nakšņošana Tbilisi.
4. DIENA
Vēlas brokastis viesnīcā. Šodien dosimies uz Gruzijas vīna reģionu – Kahetiju.Vispirms apmeklēsim ciprešu ie skauto Bodbes klosteri (9. gs.), kur apglabātas Sv. Nino mirstīgās atliekas. Sv. Nino, Dieva uzrunāta, tālajā 4. g s. no Kapadokijas atnesa Gruzijā kristietību. Gruzija ir zeme, kura glabā daudzas leģendas un noslēpumus; tā netālu no klostera atrodas brīnumdarītājs avotiņš, kurš, kā stāsta leģenda, radies no Sv. Nino lūgšanām, un, mazgājoties tajā, cilvēks atgūst veselību. Šajā vietā piepildoties vēlēšanās.
Turpinājumā nodosimies Signagi pilsētas izpētei, ļaujot tai mūs iemānīt savu šauro, mājīgo ieliņu labirintos. Pilsēta slejas pakalna galā, paverot skatu pāri Alazani ielejai. Labos laika apstākļos tālumā pat var redzēt vareno Kazbeku. Pilsētai ir 23 torņi un 6 vārti, un to apjož 18. gs. būvēts mūris, kas aicina, lai pa to dotos pastaigā.
Tālāk dosimies ciemos pie gruzīnu ģimenes, kura mūs sagaidīs saimnieks ar bagātīgi klātu galdu. Šeit skandināsim tostus un labi pavadīsim laiku! Nakšņošana Tbilisi.
5. DIENA
Brokastis viesnīcā. Šodien piedāvājam doties uz slēpošanas kūrortu Gudauri(atrodas 2200 m v.j.l.), kur pavadīsim visi dienu. Brīvajā laikā varēs nodoties ziemas sporta veidiem (šeit visu līmeņu slēpotāji atradīs sev piemērotu trasi: slaloma, milzu slaloma, slēpošanas, kā arī heli-ski – ekstrēmo sporta veidu piekritējiem, sīkāka informācija: Gudauri) vai atpūsties kafejnīcā un vērot sniegotās kalnu ainavas.
Pēc atgriešanās Tbilisi dosimies uz vecpilsētu, kur atpūtīsimies sēra pirtīs(apmeklējums ir iekļauts cenā). Sēra pirtis nesmādēja pat krievu rakstnieks Aleksandrs Puškins un viņa tēvs, kā nekā mazgāšanās tajā tiek uzskatīta par dziedniecisku un visi, kas no tās iznāk, jūtas par 5-10 gadiem jaunāki.
Nakšņošana Tbilisi.
6. DIENA
Brokastis viesnīcā. Brīva diena atpūtai pēc saviem ieskatiem Tbilisi.
Iespēja par papildmaksu: vakarā piedāvājam apmeklēt gruzīnu restorānu, lai vēl pēdējo reizi izbaudītu gruzīnu virtuvi, vīnus un čaču, kā arī ļautos deju soļiem un dziesmām.
Nakšņošana Tbilisi.
7. DIENA
Agras brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu. No rīta atgriešanās Rīgā.


Lejupielādēt Aprakstu

Cenā ietilpst:

 • lidmašīnas biļete Rīga-Tbilisi-Rīga (ekonomiskā klase), cenā ietilpst 20 kg nododamās un 8 kg rokas bagāžas;
 • profesionāla krieviski runājoša gida-grupas vadītāja pakalpojums;
 • transporta serviss (transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, visi minētie pārbraucieni tūres laikā);
 • nakšņošana divvietīgos numuros 3 zvaigžņu viesnīcā Tbilisi (6 naktis) ar brokastīm;
 • gruzīnu deju meistarklase;
 • Jaunā gada sagaidīšanas pasākums gruzīnu restorānā;
 • pusdienas pie gruzīnu ģimenes (4. dienā);
 • sēra pirts apmeklējums;
 • ekskursijas uz visām norādītajām vietām.

Cenā neietilpst:

 • ieejas biļetes muzejos;
 • ēdināšana (izņemot norādītās);
 • apdrošināšana (piedāvājam BTA apdrošināšanu).

Iespējamās piemaksas:

 • piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu EUR 115.

Iespējamās papildizmaksas:

OBJEKTS VAI PASĀKUMS

CENA

Brauciens gaisa tramvajiņā Tbilisi (1 virziens)

2.5 GEL. Vienā virzienā

Vakars Tbilisi gruzīnu restorānā ar vakariņām, deju ansambļa priekšnesumu un transfēru

25 EUR

Cenas norādītas orientējoši un var mainīties!

Valūtas kurss:
1 EUR ~ 2.60 GEL

Ceļojuma pamatvaloda – krievu.

Personai ar ierobežotām pārvietošanās spējām lūgums sazināties ar tūroperatoru individuālo vajadzību precizēšanai.

29.12.2019 - 04.01.2020
749 EUR

7 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

 • Dzirnavu iela 43, Rīga
  darba dienās no 9:30 – 17:30
 • +371 67 281 803
 • +371 67 281 137
 • +371 29 470 228
 • ICQ: 577396885
 • rigasturisti@rigasturisti.lv

Seko mums:

Forši ka Tu gribi pieteikties jaunumiem!

Lai to izdarītu, ievadi savu e-pasta adresi un spied pogu “Pieteikties”

Atpakal uz lapas augšu