#Itālija#Amalfi#Sorrento#kapri#Pompejas#Neapole#vezuvs#Rigasturisti#Itālija#Amalfi#Sorrento#kapri#Pompejas#Neapole#vezuvs#Rigasturisti

Čārteri

Itālijas pērles Sorrento, Pompejas, Neapole, Kapri, Amalfi, ! AVIO!

ITĀLIJAS DIENVIDU PĒRLES.

Izbraukšanas un atgriezšanās datums : 25.09.22 -02.10.22

1.DIENA

Tiešais lidojums: Rīga – Roma

Brauciens uz Sorrento, iekārtošanās viesnīcā, plānota: Sister's Hotel 3*

Pastaigas attālumā pludmale. ! Visas naktis vienā viesnīcā!

2.DIENA

Brokastis. Gida pavadībā dosimies iepazīt Sorrento (brauksim ar vilcienu 2 pieturas).Tasso laukums, Sv.Franciska klosterdārzs, daudzie veikaliņi, ainaviski skati Sorrento piekrastē... apelsīnu un citronu dārzs. Neaizmirstiet nobaudīt glāzīti citronu liķiera - ,,limončello”! Brīva pēcpusdiena Sorrento vai atpūtai pie jūras. Nakšņošana viesnīcā Sorrento piekrastē.

3.DIENA

Brokastis. Plkst. 8:30 ekskursija uz Pompejiem (UNESCO) un itāļu fermu. Senie Pompeji pletās Vezuva piekājē. 79. gadā vulkāna izvirduma laikā pilsēta tika pārklāta ar karstiem vulkāniskiem pelniem, daudzus gadsimtus tā nogulēja zem 18 m bieza pelnu slāņa, - līdz 17. gs., kad sākās pirmie izrakumi... Gandrīz 2000 gadus pēc Vezuva traģiskā izvirduma pilsēta ir tikai daļēji atrakta. Tā ir saglabājusies tāda, kāda tā bija toreiz - daudzas ēkas pamatos netika sagrautas, tajās atrastas mozaīkas, freskas un skulptūras, saglabājušies māju uzraksti, ielu bruģis un ietves... maiznīcas, bāri, „meitu māja”, Pompeju tirgus, amfiteātris... ik uz soļa šeit jūtama pagātnes elpa.

Viesosimies īstā itāļu lauku saimniecībā Azienda Agricola La Sorgente - uzzināsim, kas šeit tiek audzēts un gatavots, kā top pasaulē tik zināmais mocarella siers un citi itāļu lauku labumi! Kā arī šo to nogaršosim! Nakšņošana viesnīcā Sorrento piekrastē.

4.DIENA

Brokastis. Brīva diena / Neapole.

Brīva diena laiskai atpūtai pie Vidusjūras. Vai, - pēc vēlmēm - iespējams gida pavadībā doties iepazīt Neapoli (UNESCO). Brauciens uz Neapoli ar vilcienu. Neapole ir trešā lielākā pilsēta Itālijā (aiz Romas un Milānas), tā ir Kampānijas un Neapoles provinces centrs, kā arī picas dzimtene! Pilsētu saista arī ar vārdu „mafija” un runā, ka 30% no tās iedzīvotājiem lepojas ar kriminālu pagātni... Mūsdienu Neapole ir haotiska, bet arī iespaidīga pilsēta, kas plešas gar skaistā Neapoles līča piekrasti. Kompaktajā Neapoles centrā cita citai blakus atrodas pilis, baznīcas, sieviešu un vīriešu klosteri.Iepazīsim Neapoles savdabīgo metro sistēmu, brauksim ar funikulieri un apmeklēsim Saint Elmo viduslaiku cietoksni – ainaviski skati uz Vezuvu, Kapri salu, Iskijas salu, Neapoli un Neapoles līci. Pēc vēlmēm – Neapoles Arheoloģijas muzeja individuāls apmeklējums. Te apskatāmas unikālās mozaīkas, freskas un skulptūras no Pompejiem. Nakšņošana viesnīcā Sorrento piekrastē.

5.DIENA

Brokastis. Ekskursija ar kuģi uz Kapri salu. Kapri salīdzina ar paradīzi, no kuras nevienam negribas atgriezties. Salas skaistums vienmēr ir vilinājis cilvēkus. Tā ir bijusi imperatoru rezidence, trimdas vieta, klosteru mītne. Kapri salā esot arvien saulains laiks - gluži kā Ēdenes dārzā.

Plkst. 8:15 transfērs uz ostu. 9:25 prāmis uz Kapri salu.

Brauciens ar kuģīti apkārt Kapri salai un brauciens ar laivu Zilajā grotā – alā, kurā zaigo ūdens atstarotā zilā gaisma. Brauciens ar vietējo autobusiņu uz Anakapri pilsētiņu un zviedru ārsta Aksela Muntes San Micheles villas apmeklējums. Pēc vēlmēm – pacēlājs uz Monte-Solaro kalna virsotni, lai vērtos pasakainajā skatā, kas paveras no tā.... Kapri sala, Sorrento pussala un Tirēnu jūra. Kapri pilsētiņas šaurās ieliņas un osta Grande Marina. Plkst. 18:45 prāmis no Kapri salas. Plkst. 19:15 transfērs no ostas. Nakšņošana viesnīcā Sorrento piekrastē.

6.DIENA

Brokastis. Plkst. 8:30 ekskursija uz gleznaino Amalfi piekrasti (UNESCO)- šauras ieliņas, kas vijas augšup un lejup gar klinšainajiem krastiem, mazie ciematiņi klinšu nogāzēs, senas baznīciņas, citronu audzes... Tas ir Amalfi piekrastes šarms, kas nevienu neatstās vienaldzīgu. Foto pauze pie Pozitāno. Amalfi ir piekrastes lielākā un iespaidīgākā pilsēta. Tās galvenais lepnums ir jauka 10. gs. katedrāle ar krāšņu, bagātīgi dekorētu fasādi (13. gs.). Brīvais laiks, lai iegādātos suvenīrus, baudītu pusdienas vai peldētos Amalfi pludmalē. Ravella – pilsēta, kas ar vienu sānu piekļaujas klintīm, bet ar otru noraugās uz jūru. Ravella lepojas ar nepārspējami skaistām piekrastes ainavām. Villas Rufolo apmeklējums. Nakšņošana viesnīcā Sorrento piekrastē.

7.DIENA

Brokastis. Brīva diena atpūtai pie Vidusjūras.

Atpūta viesnīcā vai iespēja doties uz Sorrento centru. Nakšņošana viesnīcā Sorrento piekrastē.

8.DIENA

Brokastis. Plkst. 8:00 izbraukšana uz Romas lidostu. Pa ceļam apstāsimies Tivoli - kādreiz te bijis iecienīts seno romiešu kūrorts, kas vilināja ar tīru ūdeni, sēravotiem un brīnišķīgām ainavām. Apmeklēsim renesanses laika d’Estes villu (UNESCO). Greznā ārpilsētas rezidence tika celta 16. gs. kardinālam Ipolito d’Estem. Tā ir ievērojama ar krāšņajām freskām, dārziem un iespaidīgām strūklakām. Tiešais lidojums mājup: Roma - Rīga

 

ITĀLIJAS DIENVIDU PĒRLES.

Izbraukšanas un atgriezšanās datums : 25.09.22 -02.10.22

Ceļazīmes cena 900,00 EUR

 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Roma-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildus maksu;

 • nododamā bagāža līdz 23 kg pers., rokas bagāža līdz 8 kg;

 • transfērs no Romas lidostas uz Sorrento un no Sorrento uz Romas lidostu;

 • grupas vadītāja-gida pakalpojumi visa ceļojuma garumā;

 • 7 naktis viesnīcā Sorrento ar brokastīm;

 • Sorrento tūrisma nodoklis;

 • ekskursija uz Pompejiem un itāļu fermu;

 • ekskursija uz Amalfi piekrasti;

 • ekskursija uz Kapri salu - transfērs uz Sorrento ostu un brauciens ar prāmi uz Kapri salu, Kapri iebraukšanas nodoklis (bez vietējā sabiedriskā transporta un ieejas biļetēm).


IESPĒJAMIE PAPILDIZDEVUMI :

 • Circumvesuviana vilciena biļete turp un atpakaļ: Sorrento Piano - Sorrento: ~ 2.60 EUR;

 • Sorrento Piano - Neapole: ~ 7.80 EUR.

 • sabiedriskā transporta dienas karte Neapolē: 4.50 EUR;

 • Sant Elmo cietoksnis: 5 EUR;

 • Neapoles pazemes tuneļi: 10 EUR;

 • ieejas biļete Pompejās ar krieviski runājošu vietējo gidu: 27 EUR;

 • ieejas maksa Azienda Agricola La Sorgente: 11 EUR;

 • pazemes romiešu laika Neapole: 10 EUR;

 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 135 EUR.

 • kuģītis apkārt Kapri salai: 18 EUR un laiviņas uz Zilo grotu: 14 EUR;

 • pacēlājs uz Monte Solaro: 12 EUR abos virzienos;

 • A.Muntes San Michele villa Kapri salā: 10 EUR;

 • Villas Rufolo dārzi Amalfi piekrastē: 6 EUR;

 • funikulieris uz ostu Kapri salā: 2.20 EUR;

 • ieejas biļete d’Estes villā, Tivoli: 13 EUR;

! Papildus izdevumu cenas var mainīties.


INFORMĀCIJA :


Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumentu datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);

 • veikt avansa iemaksu 150 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);

 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 15 dalībnieki. Grupā plānoti 15-30 dalībnieki.

 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. 

 • RT

25.09.2022 - 02.10.2022
Cena no
900 EUR

8 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu