#Kruīzs#MSC#Vidusjūra#Barselona#Kannas#Dženova#Florence#Roma#Vatikāns#rīgastūristi#Kruīzs#MSC#Vidusjūra#Barselona#Kannas#Dženova#Florence#Roma#Vatikāns#rīgastūristi

Čārteri

Kruīzs ar MSC Grandiosa 23.9.-30.9.2022.

Čārteri

Kruīzs ar MSC Grandiosa 23.9.-30.9.2022.

Kruīza ceļojums ar MSC Grandiosa! Cenā aviobiļetes, gids, transfēri, kruīza brauciens!

1.diena 23.09.2022

Tiekamies Rīgas lidostā. Lidojums Rīga- Barselona. Transfērs līdz viesnīcai. Iekārtojamies viesnīcā un dodamies vakara pastaigā pa šo skaisto Katalonijas galvaspilsētu. Barselona, Katalonijas apdzīvotākā pilsēta, ir viena no tām vietām, kuras obligāti ir jāapskata katram. Tā ir slavena ar arhitektūru, aktīvo pilsētas dzīvi un ēdieniem. Nakts viesnīcā.

 

2.diena 24.09.2022

Satraucošā diena ir klāt! Brokastojam un dodamies uz Barselonas kruīza termināli. Tur kāpjam uz fantastiskā kruīza lainera MSC GRANDIOSA klāja!  Protams, vispirms jāpārvar reģistrācijas procedūra, patīkamais satraukums un... pirmie iespaidi! Ar Jums būs grupas vadītājs, kas palīdzēs noorientēties sarežģītajos (tā vairāk izskatās nekā ir patiesībā) reģistrācijas labirintos, palīdzēs atrast pareizo kajīti un, kad būsiet iekārtojušies, iepazīstinās ar laineri, ikdienas programmu, kā arī palīdzēs saprast dzīvi uz kuģa.

3.diena 25.09.2022

Laineris piestāj Kannās.  Ar nelielu kuteri dosimies krastā, kur iziesim apskates ekskursijā. Pirms kļūšanas par varenu, slavenu un nepieklājīgi bagātu cilvēku iecienītu vietu, Kannas bija mazs zvejnieku ciemats, bet tagad tā ir slavenākā franču Rivjēras pilsēta un populārs kūrorts. Tālajā 1945.gadā Kannas tika izvēlētas par kinofestivāla organizēšanas vietu un šis notikums pilnībā noteica pilsētiņas likteni. Kopš tiem laikiem Kruazetas krastmala reizi gadā pārvēršas podijā, autostāvvietas – retro un luksusa klases automašīnu izstādēs un veikalu skatlogi izskatās ne mazāk krāšņi kā publikas tērpi. Brīvs laiks. Atgriežamies uz kuģa patstāvīgi. Galvenais – NENOKAVĒ kuģa atiešanu!

4.diena 26.09.2022

Šajā dienā mūs sagaida lielākā Itālijas osta, kas atrodas vietā, kur Apenīnu kalni satiekas ar Ligūrijas jūru. Tā ir arī Kristofora Kolumba dzimtā pilsēta! Nu protams, tā ir DŽENOVA! Vien 10 minūšu attālumā no kruīzu termināla atrodas pilsētas vēsturiskais centrs. Dosimies apskates pastaigā ar grupas vadītāju un, kad būsiet ieguvuši priekšstatu par pilsētu un mācēsiet orientēties, varēsiet turpināt pastiagu patstāvīgi. Uz lainera atgriežamies paši, taču neziamirstam – LAICĪGI!

5.diena 27.09.2022

Kruīza kuģis piestāj La Spezia ostā. No šejienes dosimies ar transfēra busu uz Toskānas pērli Florenci! Toskāna ir viens no skaistākajiem reģioniem visā Itālijā, iespējams, pat visā pasaulē, kas ik gadu vilina ar saulaino laiku, apelsīnu, citronu un olīvkoku birzīm, kā arī senatnīgo arhitektūru un pašu itāļu viesmīlīgumu.

Florence ir viena no Itālijas skaistākajam un bagātākajam pilsētām – gan finansiāli, gan no mākslas un vēstures viedokļa. Kad Katedrāle, Baptistērijs un Džotto zvanu tornis apskatīts, jāiegriežas arī Siņorijas laukumā, kas ir kā muzejs zem atklātām debesīm un no kurienes paveras Palacco Vekjo, kas jau gadsimtiem ilgi simbolizē pilsētas politiskās un sabiedriskās dzīves centru.

Laurencija bibliotēka Florencē ir viens no izcilākajiem viduslaiku mantojumiem, kas saglabājies līdz mūsdienām. Tās plauktos joprojām ir Mediči ģimenes manuskripti un grāmatas, kas nākušas no ģimenes privātās bibliotēkas.

Slavenās bibliotēkas autors ir neviens cits kā Mikelandželo, kura vadībā bibliotēku sāka celt 1525.gadā. Tomēr pats mākslinieks to nepabeidza, jo atstāja Florenci, tāpēc viņa iesākto pārņēma citi.

Ar transfēra busu atgriežamies uz kuģa.

6.diena 28.09.2022

Ieturam brokastis un atvadamies no skaistā lainera. Dodamies uz Romu. Iekārtojamies viesnīcā un dodamies izstaigāt Romas slavenākās vietas!Pastaiga ar kājām, kuras laikā redzēsiet galvenās apskates vietas vienā no senākajām pilsētām pasaulē: Kolizejs, Forumu, Kapitolijas pakalnu, Memoriālu Itālijas vēsturei, Venēcijas laukumu un Panteonu.

Nakts viesnīcā Romā.

7.diena 29.09.2022

Brokastis. Šo dienu veltam Vatikānam. Valstij nav līdzības ne ar vienu citu valsti pasaulē,-šī ir gan  mazākā pasaules valsts, gan Katoļu baznīcas galvas-Romas pāvesta-rezidence, gan teokrātiska monarhija; valsts, kuras saimniecību uztur Katoļu baznīcas piekritēji visā pasaulē; valsts ar skaisti tērpto un disciplinēto armiju- 100 motivētiem šveiciešu gvardiem; valsts, kura ik gadu Lieldienās un Ziemassvētkos ir cilvēku pārpildīta; zeme, kur ticība tērpjas greznumā; ar 16.gs.būvēto un tagad vienu no lielākajiem pasaules dievnamiem- Sv. Pāvila katedrāli; pilsētvalsts, kuras centrālais-Sv. Pētera laukums -kā ticības acs raugās debesīs…

Brīvs laiks Romā.

Nakts viesnīcā Romā.

8.diena 30.09.2022

Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Transfers uz lidostu. Lidojums Roma – Rīga.

Pēc pieteikšanās pirmā iemaksa 30%, atlikusī summa 30 dienas pirms izbraukšanas.

 

 

 

Ceļojuma cena 1 personai  (

1370,00 EUR

Ceļojuma cenā iekļauts:

  • Lidojums Rīga – Barselona, reģistrētā bagāža 23kg, rokas bagāža 8kg
  • Lidojums Roma – Rīga reģistrētā bagāža 23kg, rokas bagāža 8kg
  • Transfērs lidosta – viesnīca - lidosta
  • Viena vieta iekšējā divvietīgā kajītē
  • Pilna ēdināšana uz kuģa (brokastis, pusdienas, vakariņas, uzkodas, nakts uzkodas, vēlās brokastis utt.) Jāiztiek bez ēdināšanas 5 stundas diennaktī
23.09.2022 - 30.09.2022
Cena no
1,370 EUR

8 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu