#Portugale#Porto#Lisabona#Koimbra#aviolidojums#AirBaltic#atvalinajums#Rigasturisti#Portugale#Porto#Lisabona#Koimbra#aviolidojums#AirBaltic#atvalinajums#Rigasturisti

Čārteri

Portugāle ,dienvidos pie okeāna. AVIO

PORTUGĀLE

PORTUGĀLES DIENVIDOS PIE OKEĀNA

Izlidošanas un atgriezšanās datums: 07.10.22-14.10.22

Cena- 970.00

1.DIENA

Izlidošana no Rīgas plkst. 12.50

Ierašanās Lisabonā, pārbrauciens uz Obidušu.

Obiduša - viduslaiku cietokšņpilsēta - apburoša pilsēta ar balsinātām mājelēm, kas izvietojušās kalna galā... Pilsētu ieskauj iespaidīgas 14. gs. mūru sienas. Ziedošās bugenvilijas un šokolāde, džidžinja ar ķirsīti.
Nakšņošana viesnīcā Hotel Louro 3* Obidušā.

2.DIENA

Brokastis.

Nazare - skaists zvejnieku ciemats okeāna piekrastē, kura pludmali rotā krāsainas laivas ar gariem, uzrautiem snīpjiem. Šeit kā senāk, joprojām var vērot zvejniekus rūtainos kreklos un to sievas vairāk kārtu apakšsvārkos lāpot zveju tīklus un žāvējot zivis. Augstu virs ciema kalna galā izvietojusies Sitio. No Sitio paveras skaista Nazares pludmales panorāma, te var vērot augstākos viļņus pasaulē! Brauciens ar funikulieri lejup no Sitio.

Brīvais laiks suvenīriem vai pusdienām kādā jūras velšu restorānā vai varbūt peldei okeānā.

Alkobasa klosteris - Portugāles lielākā baznīca.
Brauciens uz Fatimu. Brīvais laiks suvenīru iegādei. Fatima ir nozīmīga kristiešu svētvieta, kas 2017. gadā svinēja savu pirmo simtgadi! Neobaroka stila kaļķakmens bazilika ar 65 m augstu torni, svēto statujām un esplanādi izmēros divkārši pārsniedz Sv. Pētera laukumu Romā.

Pārbrauciens uz Almeirimu, iekārtošanās viesnīcā. Iespējams nogaršot šai pilsētai raksturīgo, slaveno „sopa de pedra” jeb „akmens zupu” vietējā restorānā.
Nakšņošana viesnīcā O Novo Príncipe Hotel 3* Almeirimā.

3.DIENA

Brokastis.

Azeitao ciemats ir pazīstams ar saviem izcilajiem vīniem... Portugāļu vīna degustācija senā vīna ražotnē.
Serra da Arrábida dabas parks ar mūžzaļiem krūmiem un kokiem - galvenokārt, priedēm un cipresēm, kas aizsargā skaisto savvaļas ainavu, putnus un dzīvniekus, tādus kā ērgļi, meža kaķi, āpši.
Brauciens uz Setubalu. Brīvais laiks Setubalas vecpilsētā ar tās pievilcīgajām ieliņām, skvēriem, daudziem veikaliem un kafejnīcām. Iespējams nobaudīt jūras veltes. Sv. Filipe cietoksnis, no kura paveras iespaidīgs skats uz upi un pilsētu.

Pārbrauciens uz Algarvi - Portugāles dienvidu piekrasti. Algarvi no Ziemeļportugāles atdala kalnu grēdas, to apskalo siltais okeāns un sasilda vēja plūsmas no netālu esošās Āfrikas, tādēļ Algarves klimats ir maigs un silts cauru gadu...

Iekārtošanās viesnīcā Albufeirā. Albufeira - kādreizējais zvejnieku ciems ar balti kaļķotām mājām, šodien ir kļuvusi par Algarves populārāko kūrortpilsētu. Brīvs vakars peldei baseinā, okeānā...
Vakariņas no plkst. 19:30-21:30 un nakšņošana Hotel Belver da Aldeia 3* Albufeirā. 3 naktis vienā viesnīcā!
Viesnīca atrodas Albufeiras rosīgajā daļā, vien 7 minūšu pastaigas attālumā no Atlantijas okeāna pludmales. Viesnīcas teritorijā ir 2 peldbaseini un 3 restorāni.

4.DIENA

Brokastis. Portimana - viena no lielākajām Algarves pilsētām. Lieliskā Praia da Rocha pludmale - virkne līcīšu starp okeāna izvirzītajām sarkanajām un okera krāsas klintīm. Brīvais laiks peldei.

agrišas cietoksnis - prinča Henriha Jūrasbraucēja uzbūvētais cietoksnis, kas palicis pāri no navigācijas skolas un kuģubūvētavas, no kuras 15. gs. portugāļu karavelas sāka slavenos cilvēcei nepazīstamo jūru iekarojumus.

Eiropas dienvidrietumu pats galējais - Sanvinsenti rags. Viduslaikos ticējuši, ka 60 metrus augstās klintis, kas pavērstas pret okeānu, ir pasaules gals. Okeāna viļņi ir radījuši garas, smilšainas pludmales un izgrauzuši klintīs dziļas aizas.
Vakariņas un nakšņošana Hotel Belver da Aldeia 3* Albufeirā.

5.DIENA

Brokastis.

Brīva diena atpūtai pie okeāna kūrortpilsētā. Iespējams doties papildus ekskursijās, pastaigā pa pilsētu un veikaliņiem vai nodoties ūdenssporta aktivitātēm pludmalē.

Iesakām nobaudīt svaigi grilētas sardīnes, kas ir viens no šī reģiona raksturīgajiem ēdieniem!

Vakariņas un nakšņošana Hotel Belver da Aldeia 3* Albufeirā.

6.DIENA

Brokastis.

Dosimies uz Lisabonas pusi. Sintra (UNESCO) - eksotiska, mežiem apaugušu aizu un svaiga ūdens strautiņu ieskauta aristokrātisko karaļu un mākslinieku atpūtas vieta Sintras kalnos. Da Regaleiras pils - burvīgu dārzu ieskauta neomaneulinu stila pils, kas pārpildīta ar vēsturiskiem un mistiskiem simboliem...
Brīvais laiks pusdienām Sintras vecpilsētā.
Roka rags - bāka uz iespaidīgās, 140 m augstās klints, iezīmē Eiropas kontinenta galējo rietumu punktu.
Brauciens caur slavenību un miljonāru pilsētu Kaškaišu.

Nakšņošana viesnīcā Lisabonas tuvumā. 2 naktis vienā viesnīcā!

7.DIENA

Brokastis.

Lisabonas apskate. Belaiņas rajons un Belaiņas tornis - kādreiz bijusi bāka, kas rādija ceļu jūrasbraucējiem, kuri atgriezās no Indijas un Jaunās pasaules. Alfama kvartāls, kam raksturīgas cieši saspiestas šauras ieliņas, blīvi rindotas mājas, kuru balkonus „rotā” izkārta izmazgātā veļa, mazi krodziņi un nelieli veikaliņi. Virs Alfamas paceļas iespaidīgā Castelo de Sao Jorge jeb Svētā Jura cietokšņpils.Brīvais laiks Lisabonas vecpilsētā.
Nakšņošana viesnīcā Lisabonas tuvumā.

 8.DIENA

Brokastis.

Lisabonas modernais Expo rajons - celts par godu Expo’98 izstādei. Moderna arhitektūra un garākais Vasco de Gama tilts Eiropā. Pastaiga pa rajonu un iespēja iegādāties pārtikas suvenīrus mājās vešanai.

Brauciens uz lidostu.

Lidojums: Lisabona - Rīga, plkst. 16:10-22:30 (4 h 20 min.).


 

PORTUGĀLE

PORTUGĀLES DIENVIDOS PIE OKEĀNA

Izlidošanas un atgriezšanās datums: 07.10.22-14.10.22

Cena- 970.00

 

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Lisabona-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildus maksu;

 • nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;

 • visi programmā minētie pārbraucieni ar autobusu;

 • nakšņošana viesnīcās (1 nakts viesnīcā Obidušā, 1 nakts viesnīcā Almeirimā, 3 naktis viesnīcā Algarvē, 2 naktis viesnīcā Lisabonas tuvumā) divvietīgos numuriņos ar labierīcībām;

 • 7 brokastis un 3 vakariņas;

 •  grupas vadītāja (latviešu val.) un vietējā gida pakalpojumi visa ceļojuma garumā.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

 • Nazare pacēlājs no Sitio: 2 EUR (vienā virzienā);

 • Sagrišas cietokšņa apmeklējums: 6 EUR / 3 EUR - seniors;

 • Da Regaleiras pils apmeklējums: 10 EUR / 5 EUR - seniors;

 • Akmens zupa + bagātīgas vakariņas: ~ 15 EUR;

 • Alkobasas klosteris: 6 EUR / 3 EUR - seniors;

 • vīna degustācija: 5 EUR;

 • dzeramnaudas vietējiem gidiem un šoferiem: 16 EUR;

Papildus informācija:

 • 100 EUR avansa iemaksa personai (jāveic 3 dienu laikā);

 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.

 • Ja 75 – 45 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;

 • RT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.10.2022 - 14.10.2022
Cena no
970 EUR

8 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu