Čārteri

Skaistā zeme Japāna

Japāna


 

Cena:

Pērkot ar ekskursiju paketi: no 1597 EUR

Pērkot bez ekskursiju paketes: no 1198,00

 

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga – Tokija (ar pārsēšanos Stambulā) (precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms ceļojuma).


2. DIENA

Ierašanās Tokijā vakarpusē.

Transferts uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.


3. DIENA

IEPAZĪŠANĀS AR TOKIJU

Brokastis.

Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā”.


Tokija – Japānas galvaspilsēta. Tā ir viena no lielākajām un ietekmīgākajām „austošās saules zemes” pilsētām. Tokijas iedzīvotāju skaits pārsniedz 13 milj. cilvēku atzīmi. Tokija ir viena no jaunākajām valsts pilsētām, vienlaicīgi apvienojot gan senatnes, gan modernuma pazīmes. Milzīgu debesskrāpju ēnā var ieraudzīt pavisam mazās mājiņas, kuras brīnumainā kārtā ir saglabājušās pēc postījumiem, kā arī mazās šauras ieliņas, kurām pat nav nosaukumu. Milzīga megapole ir vienlaikus slavena ar tās seniem austrumu arhitektūras pieminekļiem un mūsdienu apskates objektiem. Ekskursijas laikā redzēsim: Tokijā lielāko jūras velšu tirgu - „Cukidži tirgus”; Ginza rajonu: valsts visdārgākais rajons - Ginza (viena zemes kvadrātmetra cena rajona teritorijā ir aptuveni ~100 000 dolāru); pauzes, lai uztaisītu bildes: Nihonbashi tilts, Imperatora pils, Akihabara rajons. Asakusa rajons: Kaminarimon pērkona vārti, tirgotāju iela Nakamise. Sensoji templis: visslavenākais Tokijas budisma templis, kas ir celts 7 .gs. Asakusa templis: templis ir pārdzīvojis 1945. gada bombardēšanu). Pusdienas (papildu maksa). Tālāk TV torņa apmeklējums (brauciens ar metro: JPY 340 un uzkāpšana tornī JPY 3000, pēc vēlēšanās). Tokyo Sky Tree – poētiska nosaukuma tulkojums ir „Tokijas dievišķīgs koks”. 634 m augsta konstrukcija ir pasaulē vislielākais telekomunikāciju tornis. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.


4. DIENA

PASAKAINA ODAIBAS SALA

Brokastis. Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā un Odaibas salas apmeklējums”.

Ekskursijas laikā apmeklēsim: Meidzi sintoistu svētnīca: viena no slavenākajiem Tokijas kulta svētnīcām. Viena no godājamām un visvairāk apmeklētājām valsts reliģijas vietām. Tā tika uzcelta 1920. gadā; Haradzuku rajons – Tokijas modernais kvartāls. Sibujas ielu krustojums (leģendārais ielu krustojums, piemineklis Hatiko).


Pusdienas (papildu maksa).


Tālāk dosimies uz Odaibas salu. Odaiba - liela mākslīgās izcelsmes sala Tokijas līcī, kuru ar Tokijas centru savieno Varavīksnes tilts. Vēsture saka, ka pāris gadu atpakaļ šeit ir bijusi milzīga atkritumu izgāztuve.

Ekskursijas laikā apmeklēsim Piejūras parku (Brīvības piemineklis, Varavīksnes tilts). Show room „TOYOTA City Showcase”. Automobiļu muzejs „Vēsturiska garāža”.


Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.


5. DIENA

EKSKURSIJA VĒSTURĒ

Brokastis.

Japāna

Ekskursijas programma „Kamakura un Jokohama”.

Kamakura izraisa lielu tūristu interesi, pateicoties virknei saglabājušos seno pieminekļu un tempļu. Turklāt pilsētā ir maigs klimats, bet pašu pilsētu no trim pusēm ieskauj meži. Ekskursijas laikā redzēsim: Hokokuji templis – Bambusa templis un tējas ceremonija (piemaksa: JPY 1200), templis pieder Rinzai sektas lielajam Kenchoji klosterim. Tas tika dibināts 1334. gadā.

Pusdienas Komati-dori tirdzniecības ieliņā (piemaksa). Tālāk seko Hasedera tempļa apmeklējums (piemaksa JPY 400). Kotoku-in templis – Lielais Buda (papildu maksa JPY 300). Templis ir slavens ar tā „Lielo Budu” - monumentāla atklāta Budas bronza statuja, kas ir viens no atpazīstamākajiem Japānas simboliem. Statuja ir aptuveni 13.35 m augsta, ieskaitot pamatu, tās svars ir aptuveni 93t.

Došanās uz Jokohamas pilsētu - otru lielāko pilsētu Japānā, kā arī lielākā ostas pilsēta, kas atrodas Tokijas līča krastā. Tālāk seko Landmark Tower debesskrāpja apmeklējums (papildu maksa JPY 1000) – visaugstākais debesskrāpis Japānā, kura virsotnē atrodas Sky Garden („Debesu dārzs”) skatu tornis. Tornis augstums sastāda ~296 m, debesskrāpī ierīkots pasaulē ātrākais lifts; ekskursijas laikā arī redzēsim „Yokohama Bay Bridge” - skaists piekartilts, kura garums ir ~860 m. Tilts tika uzcelts 1989. gadā. Tas ir viens no visgarākajiem tiltiem pasaulē. Tālāk Jūs varēsiet apmeklēt slaveno Yokohama Chinatown. Yokohama Chinatown ir lielākā Čainatauna ne tikai visā Japānā, bet arī Āzijā, kā arī viena no lielākajiem pasaulē. Te atrodas ~ 600 ķīniešu tematisku veikaliņu, bodīšu, restorānu un kafejnīcu. Tās vēsture ir ~ 150 gadus sena.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.


6. DIENA

 

SVĒTS KALNS

Brokastis.


Fudzi vai Fudzijama kalns ir viens no galvenajiem Japānas apskates objektiem. Japānā Fudzi kalns ir svēts, un ikvienam valsts iedzīvotājam vismaz reizi mūžā jāuzkāpj tā virsotnē.

Fudzijama - tas ir aktīvs vulkāns, ka atrodas Honshu salā, Fudzi-Hakone-Idzu nacionālajā parkā. Uz doto brīdi vulkāns gandrīz nav aktīvs. Pēdējais izvirdums tika fiksēts 1707.—1708. gados.

Ekskursijas laikā redzēsim:

Kavagutiko un Saiko ezeri; Saiko Iyashino-Sato Nenba – koka mājiņu ciemata muzejs (papildu maksa JPY 300). Pusdienas: tradicionāls vietējais ēdiens – Hoto nūdeles (cena: JPY1100). Tālāk dosimies uz karstiem avotiem (cena: JPY 800).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.


7. DIENA

TOKIJAS LĪCIS

Brokastis.

Došanās autobusu-gājēju ekskursijā “Tokijas līcis”.

Tokijas līcis ir Klusā okeāna līcis Japānā. Šeit atrodas virkne ostu, tai skaitā viens no lielākajiem Āzijā – Jokohamas osta.

Ekskursija sāksies ar Misaki ostas apmeklējumu - tunča pilsētu. Neliels Misaki zvejnieku ciematiņš atrodas Tokijas līča ietekā, Miura pussalā, aptuveni 65 km attālumā no Tokijas centra. Šeit ir virkne kafejnīcu, kas piedāvā firmas ēdienus no tunča, kā arī šī vieta sniedz salīdzinoši lētu atpūtu.

Došanās ar prāmi uz Nokogiri kalnu (papildu maksa par prāmi ~ 10 EUR), ilgums ceļā aptuveni 40 min. Nokogiri kalns - salīdzinoši neliels kalns (329 m virs jūras līmeņa), kas ir slavens ar neparastas formas klintīm un skaistiem skatiem. Kalna skatu laukumā pacelsimies par virvju ceļu (papildu maksa 5 dolāri). Pacelšanās aizņem 4 min. No kabīnes loga paveras neparasta Tokijas līča un kalnu panorāma.

Tālāk apmeklēsim Nihondze templi (papildu maksa 16 dolāri), kas atrodas Nokogiri kalna dienvidu pakājē. Šo seno templi dibināja 725. gadā, šeit Jums būs iespēja redzēt: milzīgu Budas statuju, kuras augstums ir 31 m. Statuja ir uztaisīta no Nokogiri kalna akmeņiem.


 

Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas.

Tokijas līcī ir mākslīgas izcelsmes sala, kas ir piekrastes atpūtas zona Tokijas līcī, tā savieno pilsētu Kavasaki ar Kisaradzu pilsētu. Tieši tur mēs dosimies turpinājumā!

Brauciens notiks cauri Tokyo Bay Aqua Line tunelim, kura garums ir 9600 m, tas ir ierīkots okeāna dibenā, 57 m dziļumā.

Tokyo Bay Aqua Line toneļi un tilts tika atklāti 1997. gadā. Tokyo Bay Aqua Line – ceturtais garākais tunelis pasaulē, tā lielākā daļa atrodas zem ūdens. Aqua Line – pasaulē garākais automobiļu zemūdens tunelis.


Ceļojuma laikā mēs brauksim pāri tiltam, Jums būs iespēja vērot Tokijas līča skatus, brauciens turpināsies pa tuneli.

Ierašanās salā, kur Jums būs iespēja atpūsties, ieiet veikalos, vērot ainavas un Fudzi kalna skatus.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.


8. DIENA

SAYŌNARA, JAPĀNA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Transferts uz Odaibu, kur Jums būs brīvs laiks „nākotnes pilsētas” apmeklēšanai ar virkni izklaides iespēju un tirdzniecības centru.

Vakarā transferts uz lidostu.

Lidojums Tokija - Rīga (ar pārsēšanos Stambulā)


9. DIENA

Ierašanās Rīgā.


 


 


 


 

 

 

Japāna


 

Cena:

Pērkot ar ekskursiju paketi: no 1597 EUR

Pērkot bez ekskursiju paketes: no 1198 EUR

 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Lidojums Rīga-Tokija-Rīga (Turkish Airlines)

 • Bagāža: rokas bagāža līdz 8 kg, nododamā bagāža - ne vairāk kā 2 somas, katras somas svars ne vairāk kā 23 kg

 • Ēdināšana lidmašīnas klajā

 • 6 naktis 3* viesnīcā (apmešanās divvietīgajos DBL numuriņos) ar brokastim

 • Transporta apkalpošana (Pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi)

 • Grupas vadītāja pakalpojumi (Pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi)


EKSKURSIJU- TRANSPORTA PAKETE: (399 EUR)

 • Divu dienu ekskursijas programma -Tokija + Odaiba sala

 • Ekskursijas programma - Tokijas līcī

 • Ekskursijas programma - Kamakura+Yokohama

 • Ekskursijas programma - Fudzi


PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES:

 • Оbligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās- 270 EUR


APMAKSA UZ VIETAS:

 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

 • Austiņas ekskursijām visa ceļojuma laikā - 10 €/pers.

 • Papildus tiek apmaksāts ceļa-transporta nodeva - 10 € (maksas ceļi, autostāvvietas, dzeramnauda)


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Viesnīcās ir tikai DBL numuriņi (divvietīgas, neliela izmēra gultas: gultas platums: 140 cm, numuriņu platība: 12.98 ~ 13.61 ㎡)

 • Latvijas Republikas PILSOŅI drīkst ceļot bez vīzas

 • Latvijas Republikas nepilsoņiem viza no 65 €

 • Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu

 • Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu

 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika

 • Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām

 • Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām

 • Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)

 • Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

 • Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera

 • Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)

 

13.03.2023 - 22.03.2023
Cena no
1,597 EUR

10 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu